تداوم فعالیت‌های فرهنگی کانون‌های فهما استان اردبیل در فضای مجازی
تداوم فعاليت‌هاي فرهنگي کانون‌هاي فهما استان اردبيل در فضاي مجازي
به مناسبت ماه مبارک رمضان؛

تداوم فعالیت‌های فرهنگی کانون‌های فهما استان اردبیل در فضای مجازی

سقا از توسعه فعاليت‌هاي مجازي کانون‌هاي مساجد استان اردبيل به مناسبت فرارسيدن ماه مبارک رمضان خبر داد.
شناسه خبر : 26498 تاریخ انتشار : ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۰:۳۲

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما) از استان اردبیل، «نادر سقاء» گفت: اعضای فعال کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل با غبارروبی مساجد و اطلاع رسانی برنامه های کانون در ماه مبارک رمضان همزمان با دهه تکریم مساجد به استقبال این ماه می رود.


مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل تصریح کرد: فعالان کانون های مساجد همزمان با دهه تکریم(21 تا 29 شعبان) کانون ها و مساجد را با غبارروبی و عطرافشانی به استقبال می روند.


این مقام مسئول ادامه داد: برنامه های کانون فرهنگی هنری در ماه مبارک رمضان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا برگزار می شود.


سقاء خاطر نشان کرد: امید است با کاهش شیوع بیماری کرونا بتوانیم برنامه های قرآنی را با انسجام بیشتری در ماه مبارک رمضان با حضور قرآن دوستان اجرا کنیم.


وی اظهار داشت: در سال جاری از مهمترین اولویت برنامه های کانون، رعایت پروتکل های بهداشتی و ضدعفونی و غبارروبی مساجد جهت مقابله با شیوع بیماری کرونا می باشد.


مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان افزود: به دلیل شیوع بیماری کرونا، برنامه های متنوع فرهنگی، قرآنی، آموزشی و هنری در کانون های مساجد بصورت محدود و در فضای مجازی برگزار خواهد شد.