برگزاری محفل قرآنی به همت اعضای کانون الزهرا(س)
برگزاري محفل قرآني به همت اعضاي کانون الزهرا(س)

برگزاری محفل قرآنی به همت اعضای کانون الزهرا(س)

سيدي گفت: با حضور قاريان ممتاز استاني و کشوري، محفل قرآني به همت اعضاي فعال کانون فرهنگي هنري الزهرا(س) مسجد رحمانيه محله پيرمادر اردبيل برگزار شد.
شناسه خبر : 25517 تاریخ انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۱:۰۲

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما) از استان اردبیل، «سید هاشم سیدی» گفت: با حضور قاریان ممتاز استانی و کشوری، محفل قرآنی به همت اعضای فعال کانون فرهنگی هنری الزهرا(س) مسجد رحمانیه محله پیرمادر اردبیل برگزار شد.


مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری الزهرا (س) پیرمادر تصریح کرد: به دلیل جلوگیری از بیماری کرونا، این محفل با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برپا شد.


وی اعلام داشت: تلاوت آیاتی چند از کلام الله قرآن کریم، اجرای سرود اعضای کانون با موضوع قرآن، پخش نذورات حرم رضوی و تجلیل از فعالان قرآنی و قاریان قرآن کریم از جمله بخش های این برنامه معنوی بود.


سیدی تاکید کرد: این محفل قرآنی با مشارکت بنیاد کرامت رضوی و ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان برگزار شد.


مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری الزهرا (س) افزود: هدف از برگزاری چنین محافل قرآنی تشویق و ترغیب نوجوانان و جوانان مسجدی برای آشنایی با معارف قرآن کریم و تدبر در این کتاب آسمانی می باشد.


سیدی یادآور شد: در پایان این محفل قرآنی، تجلیل از 25 فعال قرآنی عضو کانون و 4 نفر از قاریان قرآن کریم با اهدای لوح و هدایایی صورت گرفت.