فعالان کانون فرهنگی هنری یاسین با کادر درمانی شهر انگوت دیدار کردند
فعالان کانون فرهنگي هنري ياسين با کادر درماني شهر انگوت ديدار کردند

فعالان کانون فرهنگی هنری یاسین با کادر درمانی شهر انگوت دیدار کردند

مدير مسئول کانون فرهنگي هنري ياسين از حضور فعالان و اعضاي اين کانون در مرکز درماني شهر انگوت از شهرستان گرمي خبر داد و گفت: در اين ديدار از خدمات ارزشمند کادر درماني اين شهر با اهداي گل و ماسک قدرداني شد.
شناسه خبر : 17658 تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۴:۴۸

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما) از استان اردبیل، «بهمن عین اللهی» گفت: فعالان و اعضای این کانون در مرکز درمانی شهر انگوت حضور یافتند و در این دیدار از خدمات با ارزش کادر درمانی این شهر با اهدای شاخه گل و ماسک قدردانی شد.


مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری یاسین تصریح کرد: در این دیدار کادر درمانی از فعالان کانون های مساجد برای ترویج استفاده از ماسک، خواستار فرهنگ سازی در این زمینه بین افراد جامعه شدند.


وی یادآور شد: توزیع بسته های حمایتی و معیشتی در بین خانواده های بی بضاعت و آسیب دیده از کرونا از دیگر فعالیت های انسان دوستانه اعضای این کانون با مشارکت خیرین و اهالی طی ماه های اخیر است.


عین اللهی افزود: ضدعفونی منازل مسکونی و اماکن عمومی این روستا از جمله فعالیت های مقابله با بیماری کرونا است که با مشارکت اعضای فعال کانون مساجد صورت می گیرد.


مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری یاسین خاطر نشان کرد: همت همگانی برای مبارزه با این ویروس با محوریت مسجد جامع شهر انگوت تشکیل شده است تا شاهد نابودی آن در جامعه باشیم.


عین اللهی ادامه داد: تمامی تلاش ها و فعالیت ها در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در راستای حمایت از خانواده های بی بضاعت و آسیب دیده از کرونا است و امیدواریم بتوانیم گوشه ای از این جهاد فرهنگی را خوبی انجام داده باشیم.